BetClic Poker dostępny w Polsce?

BetClic Poker dostępny w Polsce?

Bukmacher BetClic pod koniec września otrzymał licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju. Czy to oznacza, że gracze z naszego kraju będą mogli korzystać z BetClic Poker?

Legalny poker w Polsce nie jest obecnie dostępny. Ministerstwo Finansów ogłosiło jednak niedawno, że przyznało koncesję marce BetClic, która za granicą oferuje swoim graczom grę w karty na pieniądze.

BetClic Poker dostępny w Polsce?
BetClic Poker dostępny w Polsce?

Poker w Betclic polska legalnie?

Czy to oznacza, że już wkrótce dla Polaków będzie dostępny BetClic Poker? Niestety, ale nie. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że opisywana marka zaoferuje w naszym kraju zakłady bukmacherskie online, to jest obstawianie wydarzeń sportowych.

Firma BetClic poza granicami naszego kraju nie tylko prowadzi pokerroom, ale również Kasyno Live. Żaden z tych produktów nie jest dozwolony w polskim prawie i dlatego nie pojawi się na stronie internetowej bukmachera.

sts darmowy bonus bez depozytu
Darmowy bonus Polskiego bukmacher STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czy nowy legalny bukmacher Betclic całkowicie zablokuje dostęp do konkretnych działów, a może stworzy zupełnie nową stronę tylko dla osób z Polski? Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły na ten temat.

Poniżej przedstawiamy wam oficjalną notkę Ministerstwa Finansów, z której jasno wynika, że to spółka BEM, stojąca za firmą BetClic, otrzymała zgodę na prowadzenie działalności w naszym kraju.

„BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.”

Author: webmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.