Najlepsze legalne firmy bukmacherskie na rok 2021

Kasyno poker

Legalne firmy bukmacherskie na rok 2021 – to już nie jest rzadkość. Na ten dzień możemy obstawiać zakłady bukmacherskie u aż 20 firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi legalnie. No dobrze – ale czy legalny bukmacher – jest bukmacherowi równy?

najlepsze firmy bukmacherskie wpolsce
Najlepsze w Polsce firmy bukmacherskie online 2021

STS – najlepszy i najstarszy Polski bukmacher

Polski bukmacher STS ma w tym roku już 23 lata. (rok założenia 1997) – co sprawia że jest w tej chwili najstarszą, Polską firmą bukmacherską w naszym kraju.  Oprócz tego – STS również posiada prawie pięćdziesiąt procent udziałów na Polskim rynku zakładów bukmacherskich, co czyni ją dominującym podmiotem oferującym zakłady wzajemne. Opinie o STS także nie pozostawiają złudzeń, nie tylko początkujący typerzy obstawiają i tego bukmachera, ale nawet profesjonalni gracze, którzy typują na grube stawki.

Jedną z największych zalet STS – jest jej witryna internetowa. Wystarczy wejść na stronę www.STS.pl aby przekonać się, że ta Polska firma bukmacherska dba o swoich graczy – ale wracając do opisu strony. Jest ona świetnie przygotowana – w ten sposób, aby gracze mieli jak najmniej problemów przy rejestracji oraz obstawianiu. Najlepszym przykładem na to, jest czat, który znajduje się po prawej stronie witryny STS. Poniżej widnieje z kolei tabela z najpopularniejszymi zakładami na żywo oraz najlepszymi zakładami na dzisiejszy dzień.

Aktualny bonus bez depozytu 29 PLN w STS z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.STS.pl.

Według nas – STS jest jednym z najlepszych legalnych bukmacherów u którego możemy obstawiać zakłady na sport, gry karciane czy sporty wirtualne.

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka w Betfan

Legalny bukmacher Betclic Polska

Firma bukmacherska Betclic powróciła na Polski rynek w tym roku – jej ponowny start u nas na pewno nie był taki trudny  (w porównaniu z innymi bukmacherami), z racji tego że przed nowelizacją ustawy hazardowej – już cieszyła się sporym zainteresowaniem, ponieważ przed powyższym wydarzeniem też oferowała ona zakłady w naszym kraju. Powrót Betclic na nasz rynek był tematem bardzo gorących rozmów w świecie bukmacherki jeszcze na wiele miesięcy przed jego powrotem.

Legalny bukmacher Oferta bonusów Kod promocyjny
sts.pl 29 PLN bez depozytu Kod: BETONLINE
superbet.pl 34 PLN freebet Kod: BETONLINE
efortuna.pl 2230 PLN w bonusach Kod: BETONLINE
betfan.pl 600 PLN bez ryzyka Kod: BETONLINE

To sprawiło, że Betclic musiał przeznaczyć dosłownie minimalne środki na kampanie reklamowe, aby przyciągnąć do siebie nowych graczy. Jeśli chodzi zaś o aktualną działalność Betclic – to ten bukmacher w całości skupił się on na oferowaniu zakładów bukmacherskich przez internet. Typować zakłady możemy również przez świetną aplikację, którą stworzył ten bukmacher, ale niestety nie posiada ona takiej samej funkcjonalności jak u STS.

Aktualna oferta bonusów na www.betclic.pl

Popularne zakłady bukmacherskie Etoto

Legalny bukmacher ETOTO (rok założenia 2010) wyróżnia się na tle innych firm bukmacherskich dość nietypowym zagraniem marketingowym – mianowicie zatrudnia znanych, Polskich dziennikarzy sportowych: Tomasza Smokowskiego, Romana Kołtonia – którzy mają być ambasadorami właśnie tej marki. Kolejną ciekawą inicjatywą, której nie posiada żaden inny polski bukmacher jest prowadzenie quizu „Pod Napięciem” na Youtube. W tej chwili na stronie www.etoto.pl mamy możliwość odebrania kilku ciekawych bonusów.

Jeśli chodzi o oceny – to bukmacher ten wypada dość średnio, ale powinniśmy wziąć pod uwagę to – że firma ta (na przykład w porównaniu do 23-letniego STS) – ma dopiero 9 lat. Jednakże podejście ETOTO do swoich graczy mimo wszystko trochę zadziwia oraz imponuje, dlatego też uważamy że należy jej się miejsce w gronie najlepszych legalnych bukmacherów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author: webmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.